Ledenlijst


Contact

0113-695917
NaamPostcodePlaatsInstellingE-mailadresTelefoonnummer
J. v. Limpt4614 RXBergen op ZoomSt. Tante Louise-Vivensisjenneke.vanlimpt@tantelouise-vivensis.nl06 - 31 75 28 46
J. Hagenaars
F. Klijn
M. van Pruijssen
4624 BSBergen op ZoomFysiotherapie van Lammerenfannie@fysiotherapievanlammeren.nl
menno@fysiotherapievanlammeren.nl
info@fysiotherapievanlammeren.nl
0164 - 23 61 64
P. van Delft4614 BMBergen op ZoomFysioBoZp.v.delft.fysioboz@gmail.com0164 - 26 22 04
 T. Huijsmans 4612 PT Bergen op Zoom Fysio-logisch! info@fysio-logisch.nl0164-24 74 07
 A. Mikolajczyk 2652 EL Berkel en Rodenrijs Laurens a.mikolajczyk@laurens.nl 010-4221255
A. C. van Abeelen4823 JZBredaPMC Heksenwiel076 - 54 10 355
A. Willemsen4816 AABredaGroepspraktijk voor Fysio,- ortopedische Manule,- en Ergotherapie Monnekiekwillemsen@gmail.com076 - 58 10 491
J. Boekema4813 HVBredaPMC In-Motionjenny@in-motionbreda.nl076 - 52 18 913
J. Vera4816 AABredaGroeppraktijk voor Fysio,-Orhopedische Manuele,- en Ergotherapie Monneinfo@fysiomonne.nl076 - 58 10 491
L. de Haas4835 EKBredaMonné zorg en beweging, Geriatrie Fysiotherapielonnekedehaas@me.com06 - 29 15 67 87
 K. Pinxteren 4816 AABreda Monné zorg en bewegingkim@monne-zorgenbeweging.nl
 076-5810491
M. van Gennep4800 CBBredaAvans Hogeschoolmr.vangennep@avans.nl076 - 52 50 746
06 - 22 91 31 22
M. Huijbregts,
M. Jacobs,
S. Raaijmakers
4819 CDBredaPraktijk Graaf Hendrik III laaninfo@praktijkGH3laan.nl076 - 52 13 280

S. van Rijckevorsel4812 PRBredaPMC Breda Westsandra@bredawest.nl076 - 52 25 378
B. Roovers
L. Berendsen
E. Haverbeeke
4817 VG

BredaFysiotherapie Heusdenhoutbasroovers@fysiotherapieheusdenhout.nl
liekeberendsen@fysiotherapieheusdenhout.nl
evitahaverbeeke@fysiotherapieheusdenhout.nl
076-5893300
D. Klein4824 SDBredaMaatschap Breda Fysiotherapiedianneklein@breda-fysiotherapie.nl
076-5719823
R. van der Wetering2908 XBCappelle aan den IjsselFysioCapellerichard@fysiocapelle.n010 - 26 40 440
J. Deusing4486 BMColijnsplaatPraktijk voor Fysiotherapie Deusingannemiek@deusing.nl0113-695917
A. van Gorp5102 DBDongenVerpleeghuis de Volckaertavgorp01@volckaert.nl0162 - 37 51 00
A. Bastiaanse 4871 TZ Ettenleur Praktijk voor Fysiotherapie Walvoort fysiopraktijkwalvoort@palnet.nl076 - 2100500
E. van Emmerik 4871 CK Ettenleur Praktijk Leurse Haven elize@praktijkleursehaven.nl076 - 50 15 705
R. van Broekhoven4872 NEEttenleurFysiotherapie van Broekhoveninfo@vanbroekhovenfysiotherapie.nl076 - 82 00 346
06 - 14 78 48 47
R. Hoogenberg 4872 CW Ettenleur Axis rob@axisfysiotherapie.nl076 - 50 41 300
A. Marijs4661 AAHalsterenGGZ Westelijk Noord-Brabanta.marijs@ggzwnb.nl0164 - 28 92 45
C. Beeres-Kwast

4741 JCHoevenKroonstede Groenhuysenbehandeling@groenhuysen.nl
088-5574308
M. de Ruiter4631 MCHoogerheideFysiotherapie de Ruiterinfo@fysiotherapiederuiter.nl0164 - 61 49 71
T. Dictus4631 CSHoogerheideFysiofastertdictus@fysiofaster.nl0164 - 61 22 74
M. Louwerse4371 AZKoudekerkeFysiotherapie Koudekerkefysiokkerk@zeelandnet.nl0118 - 55 14 77
 L. Askamp-Derks 4926 BSLage ZwaluweFysiotherapie Donckers fysiotherapie@donckers.nl0162-682799
L. Askamp-Derks 4921 ANMade Fysiotherapie Donckers fysiotherapie@donckers.nl0162-682799
F. Besems


4921 LCMadeCentrum voor fysiotherapie en Manuele therapie Madeinfo@fysiomade.nl0162 - 68 26 11

L. Arcoite4921 APMadeGeriaFit Fysiotherapieinfo@geriafit.nl0162 - 68 02 34
E. Lissenburg-van Dijk4337 PDMiddelburgSVRZ ' 't Gasthuis'e.lissenburg@SVRZ.nl088-8871122
A. de Rijcke4501 AEOostburgWarmandea.derijcke@warmande.nl0117 - 45 90 19
A. van Gorp4904 PXOosterhoutSt. Volckaert-SBOavgorp@Volckaert-SBO.nl0162 - 42 46 00
M. Kok 4907 EW Oosterhout praktijk voor fysiotherapie Maarten Kok maartenkok@fhcdebeemd.nl0162 - 69 45 21
T. Dictus4641 HKOssendrechtFysioFastert.dictus@fysiofaster.nl0164 - 61 22 74
M. Nijssen4906 BCOosterhoutpraktijk voor fysio & manuele therapie Vachelenfysiovrachelen@hetnet.nl0162 - 69 39 91
J. van Wijngaarden4731 NZOudenboschde Zellebergen Groenhuysenbehandeling@groenhuysen.nl
 088-5574308
C. van Leent4751 HKOud Gastelvan Zuilichem/partners BVcees@vanzuilichempartners.nl0165 - 51 22 57

 J. van Wijngaarden 4751 JKOud GastelMC Nieuw Gastel
Groenhuysen
behandeling@groenhuysen.nl 088-5574308
A. van Oosten 4841 BE Prinsenbeek Fysiotherapie Annette van Oosten  fysiovanoosten@gmail.com06-28884804 
J. Visseren4841 ERPrinsenbeekFysiotherapie Vissereninfo@fysiotherapievisseren.nl076 - 54 15 575
T. Dictus4645 HCPutteFysioFastert.dictus@fysiofaster.nl0164 - 61 22 74
H. Bouwens4942 VMRaamsdonkveerFysiotherapie Harold Bouwensinfo@fysiotherapie-bouwens.nl0162 - 51 59 44
06 - 46 15 59 92
I. Braams4707 HZRoosendaalFysiotherapie De Kroevenbraams@fysiotherapie-roosendaal.nl
0165 - 54 26 01
J. Bos
M. Daver-Buijs
4708 AVRoosendaalBehandelcemtrum Weihoek Groenhuysenbehandeling@groenhuysen.nl088-5574308
C. Beeres-Kwast4707 HPRoosendaalDe Brink
Groenhuysen
behandeling@groenhuysen.nl088-5574308
R. van Broekhoven4707 ATRoosendaalFysiotherapie van Broekhoveninfo@vanbroekhovenfysiotherapie.nl0165 - 57 01 48
06 - 14 78 48 47
T. Dictus4706 LBRoosendaalFysioFaster t.dictus@fysiofaster.nl0165-549192
M. van Gastel 4707 AARoosendaal De Eglantier Groenhuysen behandeling@groenhuysen.nl088-5574308
W. Hendrickx-Traets4706 GHRoosendaalDe Bloemschevaert Groenhuysenbehandeling@groenhuysen.nl088-5574308
W. van Geel 4702 ZBRoosendaalBehandelcentrum Wiekendael
Groenhuysen
 behandeling@groenhuysen.nl 088-5574308
K. van Engelsdorp-Gastelaars

3079 DZRotterdamAafje, locatie Zorghotel Maasstadkelly.van.engelsdorp@aafje.nl
088-8232015
T. Pakvis 3083 AP RotterdamLaurens, locatie Motorstraat t.pakvis@laurens.nl010 - 33 21 000
M. Le Rutte5121 EWRijenHet Centrum Fysiotherapie&Manuele therapie0161 - 22 24 57
J. Gijsbertsen

3362 TPSliedrechtFysioVestejudith@fysioveste.nl0184 - 41 79 23
L. Twigt

3362 BKSliedrechtPMC Twigtl.twigt@pmctwigt.nl0184 - 41 43 20
F.Traets-de Gast4651 BGSteenbergenHavermans Paramedisch Centruminfo@fysio-havermans.nl0167 - 56 75 21
L. Arcoite4844 RGTerheijdenGeriafit Fysiotherapie Terheijdeninfo@geriafit.nl0162 - 68 02 34
R. Lubbers-Slee

4844 CRTerheijdenFysio Terheijdeninfo@fysioterheijden.nl076 - 59 31 725
A. Bastiaanse 4847 ALTeteringen MYFysio info@my-fysio.nl 076-7510345
A. Wisse

4535 GMTerneuzenZiekenhuis Zorgsaamannew@zzv.nl0115 - 68 82 62
R. Beezemer4536 GD Terneuzen SVRZ 'Ter Schorre' R.Beezemer@SVRZ.nl0115 - 63 66 00
R. Beezemer 4513 HL Terneuzen Fysiotherapie Epicurus beezemer@medischcentrumepicurus.nl0115 - 62 60 60
C. Gouw

4691 BXTholenFysiodeurlooclaartje@fysiodeurloo.nl0166 - 60 24 06
M. Verschuren4851 CPUlvenhoutFysiotherapie Ulvenhoutinfo@fysiotherapieulvenhout.nl076 - 56 53 910
C. van Leent4797 ALWillemstadVan Zuilichem en Partners BVcees@vanzuilichemzorg.nl0165 - 51 22 57
M. Brooijmans-Reuser

4761 BNZevenbergenSurplus zorgm.brooijmans@surpluszorg.nl0168 - 35 05 00
V. Luijcks

4761 BNZevenbergenSurplus Zorgv.luijck@surpluszorg.nl0168 - 35 05 00
 S. Snoeijs
C. Naaktgeboren-buijs
 4881 CZ Zundert Froeling & Partners ssnoeijs@froelingenpartners.nl076-5975040
L. Derks4926 BSLage ZwaluweFysiotherapie Donckersfysiotherapie@donckers.nl016 - 26 82 799
F. Verdenius3333 AXZwijndrechtFysiotherapie de Lusinfo@fysiodelus.nl078 - 62 02 666

Heeft u vragen, dan kunt u mailen naar geriatriefysiotherapie@live.com of gebruik maken van het contactformulier op deze website.
Wilt u lid worden, maakt u dan s.v.p. gebruik van het inschrijfformulier onder 'Contact'.


Ga naar contact

Samenwerking, kennisdeling, zorgvernieuwing en kwaliteitsbevordering